Vyplujte do námořních bitev v kůži Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku. Postavte se zlým omnidroidům a ochraňte ulice Metroville v roli pana Úžasňáka. Předvádějte triky a kaskadérské kousky coby Sulley na Univerzitě pro příšerky. Bojujte s nepřáteli, řešte hádanky, překovávejte překážky a plňte širokou škálu dalších jedinečných úkolů.

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVĚT! Odemkněte si virtuální hračky z každé herní sady Disney Infinity, které obsahují postavičky, budovy, zbraně, vybavení a další – a přeneste si je do Krabice s hračkami Disney Infinity, kde je můžete všechny smíchat a vytvořit si svou vlastní hru. Budujte, ničte, upravujte a míchejte!

ŽÁDNÁ PRAVIDLA vás v Krabici s hračkami Disney Infinity omezovat nebudou, takže si můžete vytvořit libovolné dobrodružství podle svých představ. Je to jen na vás a vaší fantazii!

SBÍREJTE VÍC! Čím víc budete hrát, tím víc si toho odemknete. A čím víc budete mít, tím víc možností ve hře získáte! Také můžete přidávat nové herní sady a figurky Disney Infinity. Nebo můžete svůj zážitek s Disney Infinity povýšit na zcela novou úroveň díky herním mincím, které představují neotřelý způsob, jak odemykat nové schopnosti postaviček, zábavné vybavení a způsoby, jakým můžete upravovat svůj svět.

TENTO PŘÍBĚH NIKDY NEKONČÍ!